Geçtiğimiz cuma sezon finaliyle ekrana gelen 'Müge Anlı ile Tatlı Sert', 13 sezonluk ekran macerasına ara vermesiyle şok bir iddia ortaya atıldı. Yeni sezonun Müge Anlı'yı Exxen platformunda yayınlayacağı söyleniyor. Peki Müge Anlı Exxen'e mi taşınacak?

2008 yılından bu yana ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ve Tatlı Sert dizisinin ilginç bir hikayesi var. İddiaya göre 2 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümün son bölümüyle ekrana veda eden Müge Anlı, yeni sezon için Acun Ilıcalı ile bir araya geldi.

ATV ekranlarında yayınlanan 13 yıllık gündüz programlarından biri olan Müge Anlı, Acun Ilıcalı'dan bir teklif aldığı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

MÜGE ANLI YENİ SEZON EXXEN’DE Mİ?

ATV'detoplamda 3 bin 212 kaybı bulan ve cinayetlere açıklık getiren ve suçluları adalete teslim eden Müge Anlı, Acun Ilıcalı'nın premium kanalı Exxen'de yeni sezona başlayacağı konuşuluyor.

1 Ocak'ta yayın hayatına başlayan Acun Ilıcalı, nihayet dijital platformda UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi yayın ihalelerini başarıyla kazandı.

PSG - Nantes izle canlı yayın naklen kesintisiz HD full PSG - Nantes izle canlı yayın naklen kesintisiz HD full

Son iddiaların yanı sıra Müge Anlı'nın ATV'den ayrılacağını açıklaması takipçilerini kızdırdı. Kısa sürede yaşananlara tepki sosyal medya viral oluştu.