Pensilvanya'daki bir okulda bir lise korosu öğretmeni, bir öğrencisiyle iki kez seks yaptı. Olivia Ortz'un vahşeti, kocasının onun öğrencilerle olan mesajlarını fark etmesiyle ortaya çıktı ve o iddia edilen suçlardan tutuklandı.

Pensilvanya'daki okulda lise korosu öğretmeni olarak görev yapan 26 yaşındaki Olivia Ortz, duygusal yakınlaşma yaşadığı bir öğrencisiyle kendi evinde iki kez cinsel ilişkiye girdi. Ortz ayrıca öğrencisiyle sivil hayatta da mesajlaşmayı sürdürdü.

KOCASI MESAJLARI YAKALADI

Ortz ve öğrencisi arasındaki mesajlaşmalar, Ortz'un kocası tarafından fark edildi. Eşinin, bir öğrencisiyle uygunsuz mesajlaşmalarını gören koca, durumu okul yönetimine iletti.

TUTUKLAMA ÇIKTI

Okul yönetiminin ihbarı üzerine bu sefer devreye polis ekipleri girdi. Ekipler, kaçma şüphesi bulunan ve 9 Mayıs'ta görevden alınan öğretmen Ortz hakkında tutuklama kararı çıkardı.

HEMEN TESLİM OLMAYI ÖĞRETTİ

Öğretmen hemen teslim olmayı reddederek önceden ayarlanan konserine gitti ve şarkı söyledi. Fakat ekipler, tüm direnmesine rağmen öğretmeni tutuklayarak cezaevine gönderdi.

Evlendikten 10 ay sonra kocasının hem dolandırıcı hem de kadın olduğunu öğrendi Evlendikten 10 ay sonra kocasının hem dolandırıcı hem de kadın olduğunu öğrendi

BİR SONRAKİ DURUŞMASI 25 MAYIS'TA

Ortz, Lawrence County'deki cezaevinde 150.000 dolarlık kefaletle tutuluyor ve bir sonraki duruşması 25 Mayıs'ta. Diğer yandan ilişkiye girdiği öğrencinin kız olduğu iddia edildi.

(Kaynak: Haberler.com)