Yetişkin film yıldızları Francia James ve Mia Malkova, dünyaca ünlü bir yetişkin içerik platformunda paylaştıkları ortak bir çalışmalarının çok satması üzerine bir kutlama düzenlediler. İkili bunun için tanga bikinilerini giyip el ele tutuşarak bir havuza girip keyif yaptı. O anların görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Mia Malkova ve Francia James, yakın zamanda ses getiren bir iş birliği yaptı ve üstün bir başarı elde ettiler. Bu başarıyı kutlamak için de sosyal medya hesaplarında bir video paylatılar.

Instagram'da 198.000'den fazla beğeni alan videoda, Malkova ve James'in tanga bikini takımları içinde el ele suya indikleri görülüyordu.

ÖVGÜ YAĞDI

Hayran ses getiren iş birliği gibi bu videoyu da övgü yağmuruna tuttu. Birçok kullanıcı çiftin birlikte çalışmasını ne kadar sevdiklerini anlatan yorumlar bıraktı.

Birçok kullanıcı da orada onlarla olmanın ne kadar mükemmel olacağını dile getirmekle meşguldu.

Yetişkin film yıldızları Mia Malkova ve Francia James'den dudak uçuklatan kutlama! Tanga bikinilerini giyip el ele havuza indiler

0_Screenshot-2022-11-09-at-07522

0_Screenshot-2022-11-09-at-07521

Frikik vermekten korkup galaya gitmedi! Elbisesini giyip gösterdi Frikik vermekten korkup galaya gitmedi! Elbisesini giyip gösterdi