Ramada Otel ve Kulis Bilgisi...

Kahramanmaraş'ın en etkin haber sitesi Kanal Maraş Köşe Yazarı Mustafa Karaaslan bugünkü yazısında ''Ramada Otel ve Kulis Bilgisi...'' diye yazdı.

Ramada Otel ve Kulis Bilgisi...
banner150


CUMHURBAŞKANI Erdoğan’ın Kahramanmaraş’ın 100.Yıl Kutlama Etkinliği için şehrimize geldiği 12 Şubat akşamında Ramada Otel de onuruna verilen akşam yemeğinde kimler yoktu ki?!
 

Hanefi Başkan’ın torunu ile sıcak muhabbet içerisine giren Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir yandan Hanefi Başkan’ın elini bırakmayıp samimi konuşması, diğer yandan torun Kerem’in yanaklarından öpmesi görülmeye değerdi.
 


 

Arka sağ cephede görülen karede ise…
 

Büyükşehir eski Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un, koruma müdürlerine dil dökmesi ve onlarla konuşması, salonda şöyle algılandı…
 

''Reisle randevusu yok, ama hiç olmazsa bir selam vermek adına Reis’e yanaşabilmek için koruma müdüründen müsaade istiyor…''
 

Koruma müdürlerinin bakışları bunun delaleti gibi…
 

Çünkü Reis randevu vermiş, veyahut gelsin demiş olsaydı, koruma müdürleri ile o hararetli ayaküstü konuşması olmaz, o şekilde dikkatli ve sert bakışlar kendisine yönelmezdi.
 

Direk reisin yanı başında bekler veya bekletilirdi.
 

*
 

Bir başka enteresan olay ise…
 

Arka sol cephede, AK Parti Medya’dan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hakan Dereli’nin Fatih Mehmet Erkoç’u dikkatli bir şekilde izlemesi bana göre bir başka önemli ayrıntıydı…
 

*
 

Ben sizleri bir başka ayrıntıya daha dikkat çekmek istiyorum:
 

Nedir o ayrıntı derseniz?
 

Şudur:
 

YAZININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2020, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.