Üniversiteli kızın taksici kabusu!

Üniversiteli Ok, “Kediyle bindiğim takside şoförün şiddetine uğrayarak araçtan atladım. Şoför boğazımı sıktı ve tokat attı” diyerek şikâyetçi oldu

Üniversiteli kızın  taksici kabusu!
banner150

İstanbul’da Boğaziçi Üniversitesi kimya öğrencisi İrem Ok (22) önceki akşam Rumeli Hisarı’ndaki kampüsten taşıma çantasındaki kediyle birlikte Gayrettepe’ye gitmek üzere 34 TFN 98 plakalı taksiye bindi. Taksiyle kampüsten çıkan Ok, şoföre eve uğrayarak bir kedi daha alacağını söyledi. Bunu kabul etmeyen taksi şoförü, kediye alerjisi olduğunu öne sürdü. Bunun üzerine Ok, taksiye kediyle bindiğini hatırlattı. Taksici “En başta bana yukarıdan kedi alacağız demedin” diyerek ikinci kediyi almayı reddetti. 

"BENİ İNDİRMEDİ"
Milliyet'ten Görkem Evci'nin haberine göre; Taksiye kedi için bindiğini belirterek inmek istediğini söyleyen İrem Ok, kâbusa dönen yolculuğunu şöyle anlattı: “Bana ‘Paramı ver öyle in’ dedi. Ben de Gayrettepe’ye götürmesi halinde parasını vereceğimi söyledim. ‘Ben ambulans mıyım, kedi falan taşıyamam’ dedi. Bağırıp çağırarak taksiyi hızlı sürmeye başladı. ‘Ne yapıyorsun, beni indir’ dedim, durmadı. Tekrar beni indirmesini istedim, durmayınca kapıyı açtım. Yavaşladı ama tekrar devam etti. Ben de araçtan atlamak zorunda kaldım.”

DARP RAPORU ALDI
Taksiden atladıktan sonra yaralandığını belirten Ok, araçtan inen taksicinin bağırarak kendisine tokat attığını söyledi. Ok çığlık atarak yardım isteyince, taksicinin bu kez boğazını sıkarak darbetmeye devam ettiğini belirtti. Olay yerinden geçen biri tarafından kurtarıldığını, taksicinin bu sırada kaçtığını ifade eden İrem Ok, darp raporu olarak şikayetçi oldu. Raporda öğrencinin boynunda dokunmaya bağlı hassasiyet, sağ diz alt bölgesinde düşmeye bağlı sıyrık, alt dudak bölgesinde de sıyrık oluştuğu belirtildi. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa’ya da şikayette bulunan Ok, taksicinin bulunmasını ve gereken cezayı almasını bekliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.