Sokak ortasında kaynanasını döven gelin serbest bırakıldı!

Bursa’da 82 yaşındaki Alzheimer hastası kayınvalidesi Fatma A.’yı (82) sokak ortasında evire çevire döven gelin Sevim A. (55) gözaltına alınmıştı. Vicdansız gelin Emniyet'te ifadesi alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest kaldı

Sokak ortasında kaynanasını döven gelin serbest bırakıldı!
banner150

Bursa’da Alzheimer hastası kayınvalidesi Fatma A.’yı (82) sokak ortasında dövdüğü için gözaltına alınan Sevim A. (55), Emniyet'te ifadesi alındıktan sonra savcının talimatıyla serbest bırakıldı.

NELER YAŞANMIŞTI?
Bursa'da gelin Sevim A., güpegündüz sokak ortasında mahallelinin bakışları altında Alzhemir hastası 82 yaşındaki kayınvalidesi Fatma A.’yı evire çevire dövmüştü.

İNŞALLAH ÖLÜRSÜN DE KURTULURUZ'
Öfkeli gelin, eve girmediği gerekçesiyle kayınvalidesini sokak ortasında sürükleyip yere düşen yaşlı kadına tekme ve tokat atmıştı. Öfkesi dinmeyen vicdansız gelinin daha sonra yaşlı kadını arabanın altına atarak "İnşallah ölürsün de kurtuluruz" demesi de vicdanları yaralamıştı.

Gözaltına alınan gelin ifadesinde "Ben bir şey yapmadım. Kendisi evden kaçmış. Gelirken de düşmüş başını vurmuş. Zaten kendisi hasta. Bir şeyi de hatırlamıyor" demişti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.