Kuşadası'nda fuhuş operasyonu!

Kuşadası ilçesinde, polisin düzenlediği operasyonda, fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 3 kadın ile aracılık yaptıkları öne sürülen 2 kişi gözaltına alındı.

Kuşadası'nda fuhuş operasyonu!

Kuşadası Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, istihbarat çalışmasıyla, Cuma Pazarı mevkisinde fuhuş yaptığını belirledikleri Moldova, Kazakistan ve  Kırgısiztan  uyruklu 3 kadını, teknik ve fiziki takibe aldı. 3 kadının, para karşılığı erkeklerle birlikte olmak için anlaşıp, bölgedeki bir otele gittmesi üzerine, polis harekete geçti.

Otele operasyon düzenleyen polis, fuhuş yaptıkları belirlenen Kırgızistan uyruklu N.Y., Moldova uyruklu L.P. ve Kazakistan uyruklu L.D.'yi yakaladı. Otel sahibi M.D. ve resepsiyon görevlisi S.H. de fuhşa aracılık etmek suçundan gözaltına alındı. Gözaltına alınan yabancı uyuruklu 3 kadın, polisteki işlemlerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Aydın İl Göç İdaresi Müdürlüğü'ne gönderildi. Fuhşa aracılık ettikleri ileri sürülen 2 şüphelinin ise polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edileceği belirtildi.

KAYNAK: DHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.