Köyde vahşet! Böyle bulundular...

Afyonkarahisar'ın Dinar ilçesinde, evlerinde ölü bulunan iki kız kardeşe yapılan otopside, kardeşlerden birinin 5 aylık hamile olduğu bilgisine ulaşıldı.

Köyde vahşet! Böyle bulundular...

İlçeye bağlı Çayüstü köyündeki evlerinde ölü bulunan kız kardeşler  Aysel Ş. (20) ve Hatice Ş'nin (16) Afyonkarahisar Adli Tıp Kurumunda yapılan  otopsi işlemleri tamamlandı. Otopside, her iki maktulün de ateşli silahla  öldürüldüğü ve Aysel Ş'nin 5 aylık hamile olduğu belirlendi.

Olayla ilgili gözaltında bulunan iki kız kardeşin anne ve babası  serbest bırakıldı. Gözaltına alınan ağabey Bayram Ş'nin adli tıp raporunun çıkmasından  sonra suçunu itiraf ettiği öğrenildi. Suç aleti tabanca, şüpheli Bayram Ş'nin yer göstermesi sonucu, olay  yerine yaklaşık 600 metre uzaklıkta toprağa gömülü halde bulundu. Soruşturma sürdürülüyor.

Dinar ilçesine bağlı Çayüstü köyünde yaşayan Aysel (20) ile kardeşi  Hatice Ş. (16), ikamet ettikleri evde, başlarından silahla vurulmuş halde  bulunmuş, kız kardeşlerin cesetleri, otopsi için Afyonkarahisar Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

YORUM EKLE