Kahreden haber! Balerin Ceren evinin önünde dehşeti yaşadı...

Ordu'da, evinin önünde bir saldırgan tarafından bıçaklanan 20 yaşındaki balerin Ceren Özdemir, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Kahreden haber! Balerin Ceren evinin önünde dehşeti yaşadı...
banner150

Ordu'da, evinin önünde bir saldırgan tarafından bıçaklanan balerin Ceren Özdemir (20), ağır yaralı olarak kaldırıldığı Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü 2'inci sınıf öğrencisi Özdemir'in ölüm haberini alan yakınları hastane önünde sinir krizleri geçirdi. 

Ordu Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hakan Timur, saat 19:50 sıralarında Ceren Özdemir'in yaralı olarak hastanelerine geldiğini belirterek ''Göğsünde ve karnında kesici ve delici alet yaralanması vardı. Acil serviste gerekli müdahaleyi yaptık. Ameliyathaneye alındı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kızımızı kurtaramadık. Üzgünüz'' dedi. 

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Altınordu  ilçesinde 20 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kadının uğradığı bıçaklı saldırı  sonucu hayatını kaybetmesiyle ilgili olarak, "Devletimiz, yetkililerimiz bu  katili, haini, caniyi inşallah en kısa sürede bulacak ve Türk adaletinin, Türk  hukukunun önüne inşallah çıkaracaklar. Bundan hiç şüphem yok. Türk adaleti  inşallah ona hak ettiği gerekli işlemi yapacaktır." dedi. Hastane yetkililerinden bilgi alan Akdoğan, burada gazetecilere  yaptığı açıklamada, olayı öğrenince Tıp Fakültesi dekan yardımcısını arayarak gerekli müdahalelerin acil yapılması yönünde talimat verdiğini ve zaten tüm doktorların anında intikal ettiğini söyledi.

REKTÖR AKDOĞAN: BIÇAK ÇOCUĞUMUZUN KALBİNİ İKİYE BÖLMÜŞ

Akdoğan, şunları kaydetti: ''Doktorumuzun anlattığına göre çocuğumuz göğsünden ön taraftan, kalbin  sağ yanından muhtemelen büyük bir bıçakla yaralanmış. Çünkü doktorumuzun  anlattığına göre çocuğumuzun kalbini ikiye bölmüş bıçak. Vücudun ana damarını  kesmiş ve karaciğere de saplanan büyük bir facia. Doktorlarımız ellerinden gelen  bütün çabayı ortaya koymuşlar. Zaten çocuğumuz gelene kadar kan kaybetmiş. Aldığım bilgiye göre okulundan çıkıyor, evine gelirken bir yere uğruyor. Oradan  eve gelince zile basıyor ve yukarıdan ablası anahtarı atıyor. O ara biraz geç  kalınca ablası aşağı indiğinde bakıyor ki evladımız kan içinde yatıyor. Burada  tıbbi anlamda sağ olsun doktorlarımız tüm tıbbi müdahaleleri yapmalarına rağmen  evladımızı ne yazık ki kaybettik.''

''Devletimiz, yetkililerimiz bu katili, haini, caniyi inşallah en kısa  sürede bulacaklar ve Türk adaletinin, Türk hukukunun önüne inşallah çıkaracaklar.  Bundan hiç şüphem yok. Türk adaleti inşallah ona hak ettiği gerekli işlemi  yapacaktır." diyen Akdoğan, şöyle devam etti: "Bizim bir evladımız, kardeşimiz, bir çocuğumuz, üniversitemizin bir  öğrencisi evladımızı ne yazık ki kaybettik. Başımız sağ olsun. Allah bizleri  böyle olaylarla karşılaştırmasın. Üniversitemiz öğrencilerinin her türlü can  güvenliği, mal güvenliği, emniyetlerine, her konuda böyle inanın kendi çocuklarım  gibi hassas davranıyorum ama ne yazık ki işte böyle Ordu gibi iyi insanların yaşadığı bir ilde böyle cani, bir tane hain, katil, vatan haini, insan haini, ne  diyelim ki buna cani. Ne yazık ki evladımızın canına kıydı. Başımız sağ olsun,  Ordumuzun üniversitemizin, ailenin başı sağolsun.''

DHA

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2019, 08:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.