Kahramanmaraşlı ünlü ses sanatçısı Dilber Ay kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi!

Ajanslardan gelen son dakika bilgisine göre aslen Kahramanmaraş'ın Pazarcık İlçesinden olan ünlü ses sanatçısı Dilber Ay hayatını kaybetti. Ünlü sanatçı kalp krizi geçirmesi nedeniyle kaldırıldığı hastanede yaşama gözlerini yumdu.

Kahramanmaraşlı ünlü ses sanatçısı Dilber Ay kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi!

Ünlü sanatçı Dilber Ay gelen son dakika bilgisine göre yaşamını yitirdi. Kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılan Dilber Ay, 'Zorunda mıyım ve Gelmezsen Gelme' ve birçok sayısız eserle tanınıyor. Oyunculuk yeteneğiyle de tanınan Dilber Ay'ın ölüm haberi sevenlerini ve hayranlarını yasa boğdu. 1956 Kahramanmaraş doğumlu Dilber Ay 63 yaşında yaşama gözlerini yumdu. Sevenleri tarafından da haberin doğruluğu arama motorlarında 'Dilber Ay hayatını kaybetti' gibi başlıklarla araştırılıyor. İşte Dilber Ay'ın ölüm nedeni ve tüm son dakika gelişmeleri…

ÜNLÜ SANATCI DİLBER AY HAYATINI KAYBETTİ! ÜNLÜ SANATÇI DİLBER AY YAŞAMA GÖZLERİNİ YUMDU

Ünlü Sanatçı Dilber Ay kalp krizi nedeniyle kaldırıldığı Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybettiği son dakika olarak duyuruldu.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2019, 02:17
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.