Kafalar karıştı! Öyle bir gelinlik ki...

Bir moda evinin tasarladığı gelinlik sosyal medyayı yıktı geçti. Gelinliğin arkasındaki kurdele detayı, sosyal medya kullanıcılarının gündeminde

Kafalar karıştı! Öyle bir gelinlik ki...
banner150

Her kadının hayali olarak görülen beyaz gelinlik, çoğu kadının en özendiği şeylerden biri olabilir. Ancak düğün günü için, en güzel en dikkat çekici gelinliğe sahip olmak bazen yanlış anlamalara sebep olabilir. Tıpkı bu 'utanç verici' olarak nitelendirilen gelinlik gibi.


Bir moda evinin tasarladığı gelinlik, sosyal medya kullanıcılarının deyim yerindeyse diline düştü. Reddit'te yayınlanan gelinlik fotoğrafındaki kurdelenin konumu talihsiz yorumların yapılmasına neden oldu.

Kurdele kimi kullanıcılar tarafından dışkıya ve regl kanına, kimi kullanıclar tarafındansa büyük bir tampona benzetildi. Kimi, 'gelinliğe kahve mi döküldü?' sorusuna yanıt ararken bir diğeri 'lütfen biri bunun her kadının rüyası olmadığını söylesin' yorumunu yaptı.

Ancak yakında düğünü olacak bir kadın 'bunu yapan moda evine nasıl ulaşabilirim?' diyerek gelinliği beğendiğini söyledi.


 

Güncelleme Tarihi: 22 Ağustos 2019, 10:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.