Kadınları bu hale getirdi! Kendini ise böyle savundu

Bodrum'da sokak köpeklerine tekme attığı için kendisini uyaran iki turisti darp eden ve hakkında ‘yaralama' suçundan dava açılan M.G ifadesinde darp ettiği kadınları suçladı ve 'Babama köpeksin dedi, tokat attı' diyerek kendini savunmaya çalıştı. Kimseye vurmadığını iddia eden M.G “ Ayırırken yere düştüler” dedi.

Kadınları bu hale getirdi! Kendini ise böyle savundu
banner150

Olay geçtiğimiz Ekim ayında Bodrum’un ünlü Barlar Sokağı’nda yaşandı.  İki kadın turist sokak köpeklerine tekme attığını iddia ettikleri bir kişi tarafından darp edildi. Kadınlardan birinin kemiği kırıldı. Savcılığa intikal eden olay neticesinde zanlı M.G hakkında dava açıldı.

“BABAMA ‘KÖPEK’ DEDİ”
 
Darp edilen plates eğitmeni Ceyda Kızılırmak ve Nuray Başer’in de müşteki-mağdur olarak yer aldığı avanın ilk duruşmasına katılmayan M.G’nin mağdur kadınları suçlayan ifadesi şöyle:
 
“İki bayan yanlarında üç köpekle dükkandan içeri girdiler. Köpeklerin ardından iki sokak köpeği de içeri girmeye çalışınca dükkanda çalışan Mehmet ayağıyla yere vurarak sokak köpeklerini kovmaya çalıştı.  Kadınlar Mehmet'in köpeklere vurduğunu zannederek tartışmaya başladılar. Babam sakinleştirmek için devreye girdi. Bu kişiler sakinleşmedi. Babama 'Sen köpeksin, vahşisin' dediler. Babam onları sakinleştirmeye çalıştıkça onlar daha da yüksek sesle bağırmaya başladılar. Siyah saçlı olan kadın babama tokat attı. Diğeri de elindeki çantaları babama doğru fırlattı. Siyah saçlı olan çantasından bir jilet çıkardı, babama saldırdı. Gürültüyü duyan esnaf dükkana geldi. Ayırmaya çalışırlarken kadın yere düştü.  Kimseye vurmadım, hakaret etmedim. Daha sonra gelip benim fotoğrafımı çektiler. Siyah saçlı kadından şikayetçiyim”


 
Dava Bodrum Asliye Ceza Mahkemesi’nde dava ediyor.

Kaynak: MİLLİYET

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.