Kadın, çocuğun kaçırıldığını eline bakınca anladı!

Sosyal medyada dikkat çeken bir video çok sayıda etkileşim aldı. Söz konusu videoda, uluslararası "Yardıma İhtiyacım Var" işaretini kullanan çocuğun, kaçırılmaktan nasıl kurtulduğuna yer verildi. Sosyal medyada çok sayıda kişi, ''Anne- babalar bu hareketi çocuklarına kesin öğretmeli'' yorumunda bulundu.

Savunmasız gruplar arasında yer alan çocukların, kaçırılma vakaları, büyüklere göre daha fazlalık gösteriliyor. Bu nedenle de aileler, çocukları için endişeleniyor. Ancak çocuklara öğretilecek bazı ufak yöntemlerle çocukların kaçırılmaktan kurtulabileceği aktarılıyor.

Kadın cinayetleri ve kadına şiddet vakalarının Türkiye'nin gündeminden düşmedi şu günlerde sosyal medyada sıkça paylaşılan bir video yeniden gündeme geldi.

Benzerlerinin de çokça çekildiği videoda uluslararası "Yardıma İhtiyacım Var" işaretine yer veriliyor. 

Söz konusu videoda küçük bir kızın yanındaki adamdan kurtulmak için bir kadının dikkatini çekiyor. Ve eliyle adama görülmeyecek şekilde, yardım işareti yapıyor.

Küçük kızın yardım çağrısını anlayan kadın ise olaya anında müdahale ederek kızı adamın elinden kurtarıyor.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2021, 09:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.