İstanbul Sultangazi'de yaşlı adamın kafasına kanca düştü, beyni patladı

İstanbul Sultangazi'den gelen son dakika haberi adeta dehşet verici türden. Kafasına caraskal düşen 60 yaşındaki adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, o anlar saniye saniye güvenlik kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi. İşte detaylar...

İstanbul'un Sultangazi ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi'nde, bir tekstil firmasında çalışan Hasan Aktepe ve mesai arkadaşı, iş yerine gelen makinenin yukarıya çıkarılması için aşağı indi.

İki arkadaş, yük kaldırma vincine bağlanarak 4. kata çıkarılması için makinenin ayarını yaptı.

Kaldırma işleminin başladığı sırada ise vincin caraskalı koparak, sert bir şekilde çalışanlardan Hasan Aktepe'nin başına düştü.

ÇEVREDEKİLER YARDIMA KOŞTU
Çarpmanın etkisiyle Aktepe kanlar içerisinde yere yığılırken, adamın yardımına çevrede bulunan vatandaşlar koştu.

Sağlık çalışanı olduğu öğrenilen bir kadın, yanında bulunan bez parçasıyla Aktepe'nin başını tutarak tampon yapmaya çalıştı.

Sultangazi'de işçinin kafasına kanca düştü

YAŞAMINI YİTİRDİ
Aktepe, ihbar üzerine bölgeye gelen sağlık ekipleri tarafından çevrede bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

Buradaki tedavisinin ardından ise Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Aktepe'nin, yoğun bakıma alındığı ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

"KANCA KAFASINA DÜŞTÜ"
Olayın görgü tanıklarından olan Hüseyin Aydoğan, "Makineci atölyeye makine getirmiş. Makineyi yukarı çekerken, calaskalın ucundaki büyük kanca 4. kattan aşağıya vatandaşın kafasına düşüyor ve beyni patlıyor. İlk müdahaleyi iş sahibi, ben ve sağlıkçı bir arkadaş vardı üçümüz yaptık. Beyni patlamıştı Allah yardımcısı olsun." dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2020, 16:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.