Film gibi izlediler! Haberi duyan oraya koştu!

Kayseri'nin Kocasinan ilçesinde sorunları olduğu iddia edilen 25 yaşındaki G.D., yapımı devam eden bir inşaata çıkarak intihar girişiminde bulundu. Haberi duyan vatandaşlar boş araziye toplandı. Yaklaşık yarım saatlik çalışma sonucunda polis ekipleri tarafından ikna olan G.D., ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Film gibi izlediler! Haberi duyan oraya koştu!
banner150

Sorunları olduğu iddia edilen G.D. (25), ilçeye bağlı Yunus Emre Mahallesi'nde yapımı devam eden bir inşaata çıkarak intihar etmek istedi. İnşaat çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alarak, G.D.'yi ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık yarım saatlik çalışma sonucunda ikna olan G.D., ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Bu sırada, olay duyarak inşaate gelen meraklı vatandaşlar da boş arazide intihar girişimini izledi. Bazı vatandaşlar cep telefonu ile olayı kayıt altına alırken, polis ekipleri de meraklı vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.  

KAYNAK: İHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.