Feci ölüm! 'Sabah kalktığımda annem söyledi, şaka yapıyor sandım'

İstanbul Atakaöy'de 14 katlı sitenin 8'inci katından aşağıya düşmüş halde bulunan 31 yaşındaki Yiğit G.'nin cansız bedeni bulundu. Polis, psikolojik sorunları olduğu iddia edilen kişinin intihar ettiği üzerinde duruyor.

Feci ölüm! 'Sabah kalktığımda annem söyledi, şaka yapıyor sandım'
banner150

Olay saat 09.00 sıralarında İstanbul Ataköy Mahallesi Hanımeli Çiçeği Sokakta bulunan 14 katlı bir sitede yaşandı. Gürültüyü duyarak evlerinden çıkan komşular, yangın merdivenlerinin altında bir kişinin  yerde hareketsiz yattığını gördüler.

Haber verilmesi üzerine olay yerine  polis ve sağlık ekipleri geldi. Sağlık ekipler yerde yatan ve kimliği Yiğit G. olarak çıkan kişinin hayatını kaybettiğini belirledi.

Yiğit G'nin binanın 4'üncü katında oturduğu, 8'inci kata çıkarak yangın merdivenlerinin bulunduğu yerden aşağıya atladığı iddia edildi. Polis ekipler Yiğit G'nin düştüğü yerin etrafına güvenlik şeridi çekti,  olay yeri inceleme ekipleri inceleme yaptı.

Kaynak: DHA

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.