Falaka mağdurları konuştu! 1'den 100'e kadar...

Kanal D’nin sunuculuğunu deneyimli isim Ece Üner'in yaptığı “Ece Üner İle Susma” da Türkiye’nin konuştuğu falaka olayı ile ilgili mağdurlar konuştu.

Falaka mağdurları konuştu! 1'den 100'e kadar...

Kayseri’de gerçekleşen falaka olayı herkesi şoke etmişti. Ece Üner’in sunumuyla gerçekleşen ‘’Ece Üner ile Susma’’ bugün tüm Türkiye’nin konuştuğu olayla ilgili mağdurlara ulaştı. 

Kayseri’de bir kargo şirketinde çalışan Erkan isimli kişinin maddi durumu kötü olan kadınları bularak para karşılığı falakaya yatırdığı ortaya çıktı. Susma’nın ele aldığı falaka olayının gündeme gelmesini sağlayan mağdurlardan N.K. telefon bağlantısı gerçekleştirerek yaşadıklarını dile getirdi. 

N.K., Erkan isimli kişinin kadınları 300 TL karşılığı falakaya yatırdığını, 1’den 100’e kadar saydırdığını, bu işi beş yıldır yaptığını ve bundan çok para kazandığını iddia etti. Mağdur N.K 2020 Aralık ayında eşinin desteği ile ilk kez savcılığa giderek Erkan isimli şahıstan şikayetçi olduğunu belirtti.

Kaynak: Gazete Vatan
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.