Eskişehir'de iğrenç iddia: İki kızını taciz eden babaya hapis!

Eskişehir'de 2 kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan 42 yaşındaki baba Ali T. mahkeme tarafından 40 yıl 6 ay hapse mahkum edildi.

Eskişehir'de iğrenç iddia: İki kızını taciz eden babaya hapis!
banner150

İddiaya göre, Tepebaşı ilçesine bağlı Sazova Mahallesi’nde yaşayan Adil T., dini nikahlı eşinden olan 2 kızına, 2008-2018 yılları arasında cinsel istismarda bulundu. Şu an 20 ve 16 yaşında olan kızlar, 2018 yılının Ekim ayında babaları hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Gözaltına alınan baba tutuklandı. Soruşturma sonunda da baba Adil T. hakkında ‘nitelikli cinsel istismar’ suçundan Eskişehir 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açıldı.

BABA, SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ
Davanın dün görülen karar duruşmasına tutuklu sanık Adil T. ile taraf avukatları katıldı. Son savunması sorulan tutuklu baba, suçlamaları kabul etmeyerek, kızlarının kendisine iftira attığını öne sürdü. Adil T., “Benim belki evlatlarıma karşı katı kurallarım olmuş olabilir, bu da benim babalık görevimdir. Toplum bozuktur, çocuğumu korumak ve takibini yapmak zorundayım. Alacağım ceza zoruma gitmez ancak böyle bir suçlama beni üzüyor. Beraatimi ve tahliyemi talep ediyorum” dedi.

MAHKEME KARARINI VERDİ
Mahkeme heyeti, sanık Adil T.’ye küçük kızına yönelik ‘çocuğun basit cinsel istismarı’ suçundan 18 yıl, büyük kızına yönelik ‘çocuğun nitelikli cinsel istismar’ suçundan da 22 yıl 6 ay olmak üzere toplam 40 yıl 6 ay hapis cezası verdi. Mahkeme cezada, sanığın pişmanlık göstermemesi, ıslah olmayan kişilik yapısına sahip olması ile yeniden suç işleyeceği kanaatine varması nedeniyle indirim yapmadı.

(Kaynak: DHA)

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2020, 09:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.