Eşinin 'bakımsızsın' diye darbettiği Filiz, yaşamını yitirdi

İzmir'in Ödemiş İlçesi'nde eve alkollü gelen İbrahim Tekin, 18 yıllık eşi Filiz Tekin'e ''Seni artık beğenmiyorum. Neden bakımlı değilsin'' diyerek, dövmesi sonucu hayatı kaybetti.

Eşinin 'bakımsızsın' diye darbettiği Filiz, yaşamını yitirdi

İzmir Ödemiş’te meydana gelen olayda, iddiaya göre eşi tarafından öldüresiye dövülen Filiz Tekin, kız kardeşleri tarafından Ege Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. 2 çocuk annesi Filiz Tekin’in travma sonucunda menenjit geçirdiği ve tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdiği bilgisi paylaşıldı. Emniyet birimleri tarafından gözaltına alınan koca İ.T. mahkemece tutuklandı.

İZMİR ÖDEMİŞ’TE KADIN CİNAYETİ
İzmir’in Ödemiş ilçesinde tarlalarda işçi olarak çalıştığını öğrenilen Filiz Tekin, iddialara göre eşi İ.T. tarafından şiddet görüyordu. 38 yaşında olan ve iki çocuğu bulunan Filiz Tekin, yine şiddet görmesi üzerine kız kardeşleri tarafından Ege Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Travma sonucu menenjit geçirdiği öğrenilen Filiz Tekin’den acı haber geldi. Tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitiren Filiz Tekin’in cenazesi otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Filiz Tekin’in organlarının da bağışlandığı bilgisi paylaşıldı.

KOCA İ.T. TUTUKLANDI
Olayın ardından koca İ.T. gözaltına alındı ve mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Filiz Tekin ölümü yakınlarını yasa boğarken, emniyet birimleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

(Kaynak: İHA)

Güncelleme Tarihi: 15 Aralık 2019, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.