Erzincan'da eliyle balık tutan adam görenleri şaşkına çevirdi

Eliyle balık tutan adam Karasu Nehri'nde şov yaptı. Çıplak elle balık tutan vatandaşı görenler hayret etti. Bu ilginç yeteneğini hobi haline getiren vatandaş, özellikle sazlık ve çalı diplerindeki balıkları tercih etti. Küçük yaştan beri balık tuttuğunu söyleyen kişi, ufak ve karnında yumurtası olan balıkları asla tutmadığını söyledi.

Erzincan'da eliyle balık tutan adam görenleri şaşkına çevirdi

Çıplak elle balık tutan Erol Bingöl isimli vatandaş Erzincan'daki Karasu Nehri'nde olta ile balık tutmak mümkünken suya dalarak adeta şov yaptı. Balık tutmayı hobi haline getiren Bingöl tutuş tarzıyla görenleri şaşırtıyor. Nefesini tutarak suyun altına dalan Bingöl, kenarda bulunan sazlık ve çalı diplerindeki balıkları çıplak elle avlayarak kendisini bekleyen arkadaşlarını adeta sevince boğuyor.

OLTASIZ BALIK TUTMAYA KÜÇÜK YAŞTA BAŞLADI

Balık tutmayı küçük yaşta öğrendiğini kaydeden Bingöl, “Genelde eş dostla gider, balıkları elimle tutarım. Ufak tefek ve karnında yumurtası olan balıkları asla tutmam” dedi.

(Kaynak: İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.