Dünyaca ünlü şarkıcı Ric Ocasek 75 yaşında hayatını kaybetti

Dünyaca ünlü rock topluluğu The Cars'ın solisti Ric Ocasek, 75 yaşında New York'ta hayatını kaybetti. Geride My Best Friend's Girl, Drive gibi unutulmaz eserler bıraktı.

Dünyaca ünlü şarkıcı Ric Ocasek 75 yaşında hayatını kaybetti

EVİNDE ÖLÜ BULUNDU
1970'lerin sonları, 1980'lerin ise başlarında giderek popüler hale gelmeye başlayan new wave rock müziğin parlayan gruplarından The Cars'ın solisti Ric Ocasek gelen bir ihbar üzerine New York'taki evinde ölü bulundu. 75 yaşında hayata gözlerini yuman Ocasek'in ölümü rock dünyasını da yasa boğdu. Slash, Billy Idol gibi isimler sosyal medya üzerinden taziye mesajları paylaştı.

Idol geçen yıla kadar grubun popüler olduğu dönemli en ünlü süper modellerinden biri olan Paulina Porizkova ile evliydi ve bu evliliklerinden iki çocukları vardı. Çift geçen yıl ayrıldıklarını açıklamıştı.

Ocasek'in solistliğini yaptığı The Cars grubunun Double Life isimli video klibi MTV'nin en çok izlenen 21'inci video klibi olmuştu.
 

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019, 09:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.