Dünya malı için kardeşini vurdu! Silahını çıkarıp defalarca ateş etti...

Güngören'de, aralarında anlaşmazlık olduğu söylenen iki kardeş arasındaki tartışma kanlı sonuçlandı. Ağabey Erdoğan Has, kardeşi Ergin Has'ı silahla defalarca ateş ederek kardeşinin hayatını kaybetmesine sebep oldu.

Dünya malı için kardeşini vurdu! Silahını çıkarıp defalarca ateş etti...

Olay, Güngören, Merkez Mahallesi, Zübeyde Hanım Caddesi'nde saat 17.00 sıralarında gerçekleşti. Edinilen bilgilere göre, aralarında mülk dolayısıyla anlaşmazlık bulunan ve bir süredir küs olan Erdoğan ve Ergin Has kardeşler, dün akşam saatlerinde Zübeyde Hanım Caddesi'nde karşılaştı.

ÖNCE TARTIŞMA BAŞLADI SONRA KAN AKTI!

Bu karşılaşma üzerine aralarında bir tartışma başlarken, tartışma giderek hararetlendi. Bu sırada ağabey Erdoğan Has, üzerinde taşıdığı silahı kardeşine doğrultarak defalarca ateş etti. Ağabeyinin silahından çıkan kurşunlarla vücudunun çeşitli yerlerinden vurulan Ergin Has, bir apartmanın girişinde yere yığıldı. Olayı görenlerin ihbarları üzerine olay yerine 112 Acil Servis ve Asayiş ekipleri sevk edildi. 112 Acil Servis ekiplerinin ilk incelemelerine göre, Ergin Has'ın olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekipleri, cinayet zanlısı Erdoğan Has'ı gözaltına alarak, Emniyet'e götürdü.

Polis, olayla ilgili soruşturmasını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 09:55
YORUM EKLE