Bu da oldu! 16 yıllık usta 'kardan döner' yaptı

Ankara'da 16 yıldan bu yana dönercilik yapan Nurullah Caner, farklılık yaratmak istediğini belirterek kardan döner yaptı. Ekmeğini alan vatandaşlar, kardan dönerin tadına bakmak için sıraya girdi.

Bu da oldu! 16 yıllık usta 'kardan döner' yaptı
banner150

Türkiye'de en çok tüketilen ürünlerden biri olan döner ile ilgili Ankara'dan bambaşka bir haber geldi. Başkent'te yaklaşık 16 yıldır döner dükkanı işleten evli ve 2 çocuk babası Nurullah Caner, kardan döner yaptı. Caner'in, kar yığınlarını bir araya getirerek yaptığı kardan döner, çevrede ilgi gördü. Caner'in, soğuk havanın da etkisiyle donan kardan döneri bıçakla keserken çekilen görüntüleri sosyal medyada da paylaşıldı.

Nurullah Caner, sosyal medyada herkesin karla ilgili paylaşım yaptığı görünce kardan döner yapmaya karar verdiğini anlatarak, "Biz de kendi mesleğimiz ile alakalı ne yapabiliriz diye düşündük ve ortaya bu fikir çıktı. Kardan döner yaptık ve güzel tepkiler aldık. Dönerle fotoğraf çektiren oldu. Sonra döneri kestik. O buzu döner bıçağıyla kesmek zordur. Ekmek arasına koyup yiyenler oldu. Önümüzdeki kış Elmadağ’da çok büyük bir kardan döner yapacağız nasip olursa" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.