Böyle canilik görülmedi! 86 yaşındaki öz babasını bu hale getirdi

Sinop'ta yaşanan bir olay böyle insafsızlık olmaz dedirtti. Ziyaret için baba evine gelen 51 yaşındaki Süleyman Canlı, 86 yaşındaki babası Cemal Canlı'yı satırla öldüresiye dövdü. Yaşlı adam, şiddet gördüğü oğlundan kurtulmak için evin camından atlayıp polise sığındı. Kısa bir süre içinde yakalanan Süleyman Canlı, nöbetçi mahkemenin kararıyla tutuklandı.

Böyle canilik görülmedi! 86 yaşındaki öz babasını bu hale getirdi

Sinop'un Durağan ilçesinde 86 yaşındaki Cemal Canlı'yı satırla dövdüğü iddiasıyla gözaltına alınan 51 yaşındaki Süleyman Canlı tutuklandı.

Olay, dün Durağan ilçesi Buzluk Mahallesi'nde meydana geldi. Cemal Canlı, ziyaret için Tekirdağ'dan memleketine gelen sağlık memuru oğlu Süleyman Canlı, tarafından iddialara göre satır ile darp edildi. Evinin camından atlayıp polise sığınan baba, hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Kollarında, sırtında ve göz çevresinde morluklar oluşan yaşlı adam, oğlundan şikayetçi oldu.

ZANLI CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ
Kısa sürede polis tarafından yakalanan şüpheli Süleyman Canlı, ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye çıkartılan Süleyman Canlı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YAŞLI ADAM CAMDAN ATLAYARAK EVDEN KAÇMIŞ


Yaşadıklarını anlatan Süleyman Canlı, "Oğlum gece yarısı elinde satır ile alkollü şekilde eve geldi ve beni yataktan kaldırdı. Bir anda elindeki satırla dövmeye başladı. Sabaha kadar dövdü. Alkol aldığı için sızınca ben de akşama doğru camdan atlayarak evden kaçtım. Benim artık öyle bir oğlum yok" dedi.

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2019, 16:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.