Bir kenti karıştıran iddia! 'Akrabayız' diyenler sıraya girdi

31 Aralık günü yapılan çekiliş sonrası 70 milyon liralık büyük ikramiyenin talihlisi merak edilirken, Aydın'da yapılan bir paylaşım kenti hareketlendirdi. Aydın Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (AYESOB) Başkanı Selahittin Çetindoğan'ın Facebook’ta yaptığı "Sevgili dostlar 70 milyon bende hayırlı olsun" paylaşımı sonrası ortalık hareketlendi.

Bir kenti karıştıran iddia! 'Akrabayız' diyenler sıraya girdi
banner150

70 milyon liralık büyük ikramiye İstanbul Üsküdar’da satılan bir bilete çıktı. Ancak, çekilişlerin yapıldığı 31 Aralık akşamı, ortalığı hareketlendiren bir paylaşım yapıldı. Anılan paylaşımı yapan kişi AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan’dan başkası değildi.

TELEFONLARI SUSMAK BİLMEDİ

Ne oldu ise Çetindoğan’ın “Sevgili dostlar 70 milyon bende hayırlı olsun” şeklindeki paylaşımı sonrası oldu. Bu mesajın yayılması sonrası Çetindoğan’ın telefonları susmak bilmedi. Kimi hayırlı olsun diye aradı kimi Çetindoğan’ın hiç tanımadığı akrabası çıktı.

ŞAKA AMAÇLI PAYLAŞTIM

Konuya ilişkin Hurriyet.com.tr’ye konuşan Çetindoğan, yaptığı paylaşımın şaka amaçlı olduğunu söyledi. Yaptığı paylaşım sonrası oluşan ilgiye kendisinin de şaşırdığını aktaran Çetindoğan, “O akşam eğlencedeydik. Çekiliş yapılmıştı o esnada. Ben de böyle bir şey paylaştım. İyi de oldu. Eğer büyük ikramiye gerçekten de bana çıksaydı, çocuklarımın ve kendimin güvencesini sağladıktan sonra kalan paranın tamamını hayır kurumlarına bağışlardım” dedi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.