Bankacı kadın bu halde bulundu! Gece yarısı arabada korkunç olay...

Batman'da bankacı bir kadın Cemile Aydın otomobilinde korkunç halde bulundu. Cemile Aydın başından tabancayla vurulmuş halde bulundu. Aydın, ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede yaşam mücadelesi verirken, jandarma saldırıyı gerçekleştiren kişi ya da kişileri belirlemek için çalışma başlattı.

Bankacı kadın bu halde bulundu! Gece yarısı arabada korkunç olay...
banner150

Batman Yaylıca köyü yakınlarındaki Batman Çayı kıyısında gece yarısı park halinde bir otomobilde başından vurulmuş yaralı kadını gören çevre sakinleri, jandarmaya haber verdi. 

Bölgeye gelen jandarma, ağır yaralı halde bulunan kadının özel bir bankada çalışan Cemile Aydın (38) olduğunu belirledi. Ambulansa Aydın Batman Bölgede Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Aydın, ilk müdahalesinin ardından yoğun bakım ünitesine alındı.

JANDARMA EKİPLERİ OLAY İLE İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATTI

Olayla ilgili otomobil ile çevresinde inceleme yapan jandarma, tabancaya rastlamadı.

Çok yönlü araştırma başlatan jandarma, direksiyon başında bulunan Cemile Aydın'ı vuran kişi ya da kişileri belirlemeye çalışıyor. Cemile Aydın'ın hayati tehlikeyi atlatamadı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2019, 12:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.