Babasının mezarından kadın DNA'sı çıktı!

Esra Erol’da programında yaşanan olay şaşkınlık yarattı. Biyolojik ailesini bulmak isteyen Bahadır Oduncuoğlu, güçlükle açtırdığı babasının mezarından kadın DNA’sı çıkınca şoke oldu

Babasının mezarından kadın DNA'sı çıktı!
banner150

Esra Erol’da programında akıl almaz bir olay yaşandı. Bahadır Oduncuoğlu, zorlu yollarla açtırdığı mezarda kadın DNA’sı çıkınca şoke olduğunu ifade etti. Bahadır Oduncuoğlu’nun garip hikayesi biyolojik ailesini bulmak istemesiyle başladı. Gerçek ailesine dair elinde çok az bilgi sahibi olan Bahadır Oduncuoğlu, kendisine gelen bilgilerle Esra Erol’da programına başvurdu. 

MEZAR 2 DEFA AÇILDI
Biyolojik babasının Ali Galip İşeri isimli Tokat Turhallı biri olduğu iddia edildi. Bahadır Oduncuoğlu, İşeri’nin öldüğünü öğrenmesi üzerine harekete geçti ve savcılık kararıyla mezarın açtırılmasını talep etti. Ancak adli tıp raporunda mezardan alınan örnekte 'kadın DNA’sı profiline rastlanmıştır raporun üzerine Bahadur Oduncuoğlu 2 yıl sonra 2017 yılında tekrar mezarı açtırdı. Bu defa mezar kapsamlı bir şekilde açıldı ve tekrar örnek alındı. Ancak sonuç değişmedi. 

'DNA TESTİNE HAZIRIM'
Bunun üzerine tekrar harekete geçen Bahadır Oduncuoğlu, Esra Erol’da programına biyolojik ailesini bulmak için başvurdu. Bahaduır Oduncuoğlu’nun soybağının değiştirilmesinde iddia edilen olaylar ve kişiler Esra Erol’da programında ortaya çıkmaya devam ediyor. Öte yandan biyolojik anne olduğu iddia edilen Zülfiye Hanım yayına bağlanarak iddiaları kabul etmediğini ve DNA testine hazır olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2018, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.