Alttan dersi kalan üniversite öğrencisi intihar etmeye kalktı!

Konya’da oturan üniversite öğrencisi Özkan D. (28) bunalıma girdi. Ailesiyle de arasının bozuk olduğu öğrenilen Özkan D., 2 haftadır kaldığı otelin 3 katındaki odasının penceresine çıkarak intihara kalkıştı. Polis uzun çabalar sonucunda Özkan D.’yi ikna edip intihardan vazgeçirebildi. Bu sırada çevrede toplanan meraklı vatandaşlardan bazıları sosyal medya hesaplarından canlı yayın yapmak için adete birbiriyle yarıştı

Alttan dersi kalan üniversite öğrencisi intihar etmeye kalktı!
banner150

Ankara Üniversitesi bilgisayar bölümü öğrencisi Özkan D., iddiaya göre, derslerinin kötü olması nedeniyle, kafa dinlemek için Konya'ya geldi.

Yaklaşık 15 gün önce geldiği Konya'da otele yerleşen Özkan D., bunalıma girip kaldığı odanın penceresine çıktı. Otel personelinin durumu fark edip, ihbar etmesi üzerine olay yerine polis, iftaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri Özkan D.'nin atlama ihtimaline karşın yere hava yastığı açtı.

SOSYAL MAGANDA CANLI YAYINDA

Polislerin ikna çabalarını karşılıksız bırakan Özkan D.'nin polislere, "Derslerim çok kötü. Sınıfta kaldım. Ben aileme ne derim. Kafa dinlemek ve huzur bulmak için Konya'ya geldim" dediği öğrenildi. Özkan D., yaklaşık 3 saat süren çaba sonrası ikna edilerek aşağıya indirildi. Özkan D. ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. 

Bazı vatandaşların ölümün kıyısında olan birinin yaşadıklarını ‘like’ uğruna sosyal medyada paylaşması tepki çekti.

KAYNAK: İHA

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2018, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.