Akılalmaz olay! Ailesi öldü zannedip cenaze hazırlıklarına başlamıştı ama...

Edirne’de yaşayan üniversite öğrencisi 21 yaşındaki Aysu Demirtaş, olağanüstü hayatını anlattı. Doğumundan sonra öldüğü zannedilip ailesi tarafından cenaze hazırlıkları yapıldığını ancak tekrar hayata tutunduğunu anlatan Demirtaş, kalbinin sağda, tüm iç organlarının ters ve simetrik olmadığını söyledi. 

Akılalmaz olay! Ailesi öldü zannedip cenaze hazırlıklarına başlamıştı ama...
banner150

21 yaşına kadar 5 ameliyat olduğunun altını çizen Demirtaş, hiçbir şeyin hayatı sevmeye engel olamayacağını belirterek, ''herkes sağlığının kıymetini bilsin ve hayatı sevsin''dedi.

Trakya Üniversitesi öğrencisi 21 yaşındaki Aysu Demirtaş, doğduğu ilk günlerde bir gün beşikte bayıldığı ve ailesinin kendisini öldüğünü zannedip cenaze hazırlıkları yaptığını anlattı.

Ailesinin cenaze hazırlıkları yaptığı esnada kendine geldiğini anlatan Demirtaş, daha sonra ailesinin kendisini doktora getirdiği ifade etti.

Yaşanan bu olayları yıllar sonra ailesinin kendisine anlattığını vurgulayan Demirtaş, çeşitli hastanelerde 5 kez ameliyat olduğunu belirtti.

''Bu süreçte ailem çok cefa çekti'' diyen Demirtaş, ''Gerçekten her anne babanın yapabileceği bir şey değildi. Annemin beni sırtında taşıdığını hatırlıyorum, hastanelere gitmek için ve annem o zaman hiçbir yeri bilmezdi İstanbul’da. Beni sırtında taşıyarak bu günlere getirdi. Anneme ve babama çok minnettarım, onları çok seviyorum.

Zaten şu anda hayatımı onlara adayarak, onlar için yaşıyorum'' ifadelerine yer verdi.

İHA

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020, 12:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.