Acı olay! 3 günlük evlatlık verildiği gün...

Aydın'da yaşayan 48 yaşındaki Ayşe ve 35 yaşındaki İlhami Şanlıtürk çiftinin, Muğla'nın Milas ilçesindeki aileden evlat edinmek için aldığı 3 günlük erkek bebek, yolda soluk borusuna mama kaçması sonucu hayatını kaybetti.

Acı olay! 3 günlük evlatlık verildiği gün...

Muğla'nın Milas ilçesinde kaporta ustası İlhami Şanlıtürk, yıllardır bebeklerinin olmaması nedeniyle eşi Ayşe Şanlıtürk ile evlat edinmeye karar verdi. Şanlıtürk çifti, Muğla'nın Milas ilçesindeki ailenin 3 gün önce dünyaya gelen, 'Çınar' adını verdiği erkek bebeğini evlat edinmek istedi. Çınar bebeği dün Milas'a gidip, alan Şanlıtürk çifti, Aydın'a dönmek üzere akşam saatlerinde otomobille yola çıktı. Aydın- Muğla yolu Yeni Otogar yakınlarına gedikleri sırada Ayşe Şanlıtürk, mama vermeye çalıştığı bebeğin, kucağında hareketsiz olduğunu fark etti. Şanlıtürk çifti, bebeği Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'ne götürdü. Burada doktorların müdahalesine rağmen soluk borusuna mama kaçtığı belirlenen bebek kurtarılamadı. Bebeğin cansız bedeni, otopsi için Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi'ne gönderilirken, polis ise soruşturma başlattı.

KAYNAK: DHA

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 14:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.