Yasak Elma 78.Bölüm FULL İzle (Tek Parça - Son Bölüm)

FOX TV'de Pazartesi akşamları saat 20.00'de izleyicileri milyonları ekran başına kilitleyen Yasak Elma dizisinde bu akşam ortalık iyice karıştı.

Heyecanlı sahnelerin yer aldığı bölümde Asuman’ın Halit’le yaptığı konuşma Şahika’nın işine yarar. Yıldız neye uğradığını şaşırırken, evde Lila ve Yiğit’in evlenecek olmasının telaşı yaşanıyordur. Yıldız ve Kerim’in arası tam düzelecekken, Şahika’nın beklenmeyen hamlesi onları farklı bir sona doğru sürükler. Heyecan dolu sahneleriyle Yasak Elma 78. bölüm tek parça izle seçeneği kanalmaras.com'da...

Yasak Elma 78. son bölüm ile sevenlerini yine ekrana kilitledi. Fox TV'nin reyting rekortmeni dizisi Yasak Elma büyük ilgi gömesiyle aksiyonlu sahneler yaşattı.

Fox TV ekranlarında son bölümü yayınlanan Yasak Elma 78. bölüm full izle. Yasak Elma 78. bölüm tamamı seyret. Yasak Elma 78. bölüm tamamı izle. Yasak Elma 78. bölüm tek parça tamamı izleyebilirsiniz.

Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Yasak Elma'nın 78. bölümünü fox.com.tr üzerinden full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.