Rusya'da yaşayan 30 yaşındaki dansçı Natalia Pronina, işten evine döndüğü sırada silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Genç dansçının yasak aşk yaşadığı politikacının, eşi tarafından öldürüldüğü iddia ediliyor.

Haberler.com'un haberine göre, Moskova yerel kaynakları, Natalia'nın milletvekili olan zengin bir işadamı ile gizli ilişkisi olduğunu gerekçesi ile kiralık katil tarafından öldürüldüğü iddialarını araştırıyor.

İddiaya göre Natalia ile milletvekilinin ilişkisi geçtiğimiz yaza kadar devam etti. Milletvekilinin eşi, ilişkiyi duyunca sürekli Natalia'yı tehdit etmeye başladı.

Cinayet sonrası ifadesi alınan Natalia'nın erkek arkadaşı Alexander Kravchenko, olay anında kendisinin işte olduğunu ve cinayetle ilgisi olmadığını söyledi.

Alexander, Natalia'nın gizli bir hayranı olduğunu ve ödemesi gereken yüklü bir miktarda borcunun olduğunu ifade etti.

Bazı arkadaşları Natalia'nın işinde yükselmesini kıskanan birileri tarafından öldürülmüş olabileceğini söylerken, bir arkadaşı ise gizli hayranının genç dansçıyı öldürmüş olabileceğini söyledi.

Yuh artık" dedirten olay! Evinde öğrencisiyle iki kez basılan öğretmen! Yuh artık" dedirten olay! Evinde öğrencisiyle iki kez basılan öğretmen!