Sezon boyunca 7'den 70'e herkesi ekran başına diken fenomen dizi Yargı, en az kendisi kadar çok konuşulan müzikleri bir soundtrack albümde toplandı. Müzisyen Toygar Işıklı'nın imzasını taşıyan albüm, satışa sunulduğu andan itibaren dijital platformlarda da iddiasını göstererek, listelerde üst sıralara doğru yolculuğuna başladı.

Müzisyen Toygar Işıklı’nın projeye özel bestelediği şarkılar, artık tüm müzik platformlarından dinlenebilecek. Yargı dizisi hayranları artık müzik platformlarında dizinin en etkileyici yönlerinden olan müziklerini istedikleri zaman dinleyebilecek.

Sema Ergenekon’un 2 yıllık senaryo çalışmalarının ürünü olan Yargı dizisinin yönetmenliğini Ali Bilgin üstlendi… Dizinin başrollerinde Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu yer alıyor.

Pazar akşamlarının çok sevilen dizisi olan Yargı, reytinglerde de iyi sonuçlar alarak birincilik elde ediyor… Teşkilat’ı gerisinde bırakmaya başlayan Kanal D dizisinin sezonun en iyi çıkış yapan işi olduğunu söyleyebiliriz. Bu başarıda dizinin müziklerinin de katkısı bulunuyor.

‘Yargı’ yeni bölümüyle her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de...