WhatsApp Premium ile işletme hesapları, müşterilere daha iyi ulaşmak için belirli özelliklerden yararlanabilecek. İşletmeler, ülkeye göre değişen WhatsApp Premium'a katılmak için bir abonelik ücreti ödeyecek.

TV100'ü aktardığı habere göre; WhatsApp'ın uzun süredir geliştirilmekte olan ücretli versiyonu WhatsApp Premium'un nihayet beta programına dahil edildiğiği kaydedildi.

Meta'nın sahibi olduğu WhatsApp, yeni bir döneme hazırlanıyor. Son günlerde WhatsApp'ta da reklamların görüneceğine dair söylentiler olsa da ücretli WhatsApp Premium nihayet beta programına dahil edildi.

FİYAT ÜLKEYE GÖRE DEĞİŞİCEK

WhatsApp Premium, belirli işletme hesapları için WhatsApp ayarlarını açarak katılabilecekleri isteğe bağlı bir premium plan olacaktır. WhatsApp ayarlarında "WhatsApp Premium" adında yeni bir bölüm varsa bu, işletme hesabının programa uygun olduğu anlamına gelir. İşletmeler, ülkeye göre değişebilen bir abonelik ücreti ödeyerek WhatsApp Premium'a katılabililecekler.

whatsapp-parali

WhatsApp Premium'a katılan işletmeler de tek bir hesaba 10 adede kadar cihaz bağlayabilir. Sonuç olarak, işletmedeki daha fazla kişi, aynı WhatsApp hesabını kullanan müşterilere mesaj gönderebilecek.

Kredi kartı kullananlar dikkat! Bu uygulamaları indirdiyseniz derhal kaldırın Kredi kartı kullananlar dikkat! Bu uygulamaları indirdiyseniz derhal kaldırın

WhatsApp Premium artık Android ve iOS için WhatsApp Business Beta'nın en son sürümünü yükleyen belirli ülkelerdeki bazı işletmeler tarafından kullanılabilir.