Bu seçim anketi diğerlerinden çok farklı! Ünlü gastronomi yazarı Vedat Milor, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden çok konuşulacak bir anket yaptı. Millet ittifakının Cumhurbaşkanı adayını vatandaşa soran Milor'un bu anketine tam 150 bin kişi katıldı.

Gastronomi ve yemek kelimeleri bir araya geldiğinde Türkiye'de aranan isimlerin başında gelen Vedat Milör, 'Dahiyane bir anket' diyerek sosyal medya hesabından gündeme yön verdi. Vedat Milör, muhalefetin adayı konusunda dört ismi öne çıkararak soru sordu. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ankette ikinci sırada yer aldı.

TAM 150 BİN KİŞİ KATILDI! MANSUR YAVAŞ İPİ GÖĞÜSLEDİ

Vedat Milör'ün yaptığı ankette birinci çıkan isim uzak ara farkla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş oldu. Mansur Yavaş, 150 bin kişinin katıldığı anketteki oyların %66.6'sını aldı. Kemal Kılıçdaroğlu %18.2'de kaldı.

MERAL AKŞENER SON SIRADA KALDI

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ankette üçüncü sırada yer alırken İYİ Parti lideri Meral Aşener son sırada kaldı. İmamoğlu'nun oy oranı %12.6, Akşener'in oy oranı ise %2.7 oldu.

"En başarılı AK Partili belediye başkanı kim?" diye soruldu! İşte AK Parti'de birinci sırayı alan isim... "En başarılı AK Partili belediye başkanı kim?" diye soruldu! İşte AK Parti'de birinci sırayı alan isim...

1-302