Sosyal medyada yabancı uyruklular tarafından yayınlanan bazı videolar tepki görmeye devam ederken, bir videoda ise bir kişinin çocuk parkında elinde tam otomatik silahla poz verirken ve bir küçük kız çocuğunu taciz ederken görüntüleri ortaya çıktı.

İstanbul'da yabancı uyruklu bir kişinin sosyal medyadan paylaştığı görüntüler büyük tepki topladı. Çektiği videoları sosyal paylaşım platformu TikTok'ta paylaşan kişinin açık alanda silahla poz verdiği görülüyor.

Çocuk parkında, elinde gerçek olup olmadığı belli olmayan tam otomatik silahla nişan alıp poz veren kişi o anları sosyal medyadan paylaştı.

KÜÇÜK ÇOCUĞU RAHATSIZ ETTİ

Aynı kişinin diğer bir videoda ise sokak ortasında bir çocukla zorla oynamaya çalıştığı görüntüler yer alıyor. Yabancı uyruklu kişi, videoda küçük çocuğun yüzünü açmaya çalışırken görülüyor.

Sedat Peker'den Süleyman Soylu ve Emniyet Müdürü açıklamaları! Hangi konuyu konuşacağını açıkladı Sedat Peker'den Süleyman Soylu ve Emniyet Müdürü açıklamaları! Hangi konuyu konuşacağını açıkladı

SORUŞTURMA BAŞLATILDI MI?

Sosyal medyada hızla yayılan görüntüler, vatandaşların büyük tepkisini çekerken, videoda yer alan kişi ile ilgili herhangi bir yasal işlem yapılıp yapılmadığı ise bilinmiyor.