Defne Samyeli ve Serenay Sarıkaya'dan ayrıldıktan bir türlü mutluluğu bulamayan Cem Yılmaz, mutluluğu şimdi de Rüya Demirbulut'ta arayacak.

Aşktan yana bir türlü yüzü gülmeyen ünlüler arasında yer alan 48 yaşındaki ünlü oyuncu Cem Yılmaz, yeni bir aşka yelken açtı.

Yeni sevgilisiyle tv100’de ekrana gelen Magazin Hattı kamerasına takılan Cem Yılmaz “Hayırlı olsun diyelim mi?” sorusunu işitince gerildi.

cem-ruya

Daha sonra Rüya Demirbulut otomobilden inip Cem Yılmaz’ın evine doğru yürümeye başladı. Aracını park eden 48 yaşındaki yılmaz, soluğu kendisinden 21 yaş küçük sevgilisinin yanında aldı.

'Adriana Lima'dan neyim eksik, fazlam var!' Yine olay oldu 'Adriana Lima'dan neyim eksik, fazlam var!' Yine olay oldu

cem-yilmaz-ruya-sevgili

RÜYA DEMİRBULUT KİMDİR?

Rüya Helin Demirbulut, 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 2019 senesinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek adlı dizide yer aldı. Güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Boyu 1.68 cm, kilosu ise 54’tür. 2015 senesinde Lysistrara Düşleri adlı tiyatro oyununda sahne alan Demirbulut, orta derecede İngilizce bilen Rüya Helin Demirbulut, reklamlarda da boy gösterdi ve yüzme ile ilgileniyor.

SERENAY SARIKAYA İLE SEVGİLİYDİ

Geçtiğimiz sene birliktelikleri Atina’da belgelenmiş Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı magazin dünyasına bomba gibi düşmüştü. İkilinin beraberliği 2020 senesinin aşkı olarak nitelendirilmişti. Fakat aşkları uzun sürmedi. 10 ay kadar beraber olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya daha sonra aşklarını noktalamıştı.