İngiltere’nin futbol efsaneleri arasında kabul edilen Alan Shearer’in kızı Hollie, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gündem yaratmaya devam ediyor. Bikinili pozlarıyla beğeni toplayan Hollie, son olarak sevgilisi Joe Marchant ile çekilen bir fotoğrafını paylaştı. Ragbi oyuncusu sevgilisine aşkı ilan eden Hollie’in paylaşımı gündem oldu.

İngiltere’nin efsane futbolcuları arasında gösterilen Alan Shearer’in kızı Holie, 62 bin takipçisine aşkını ilan etti. Tatil pozlarıyla hayranlarından tam not alan Hollie, sevgilisi Joe Marchant’i yanağından öptüğü bir pozunu sosyal medyadan paylaştı. Hollie’in paylaşımı kısa sürede yorum yağmuruna tutuldu.

Deniz kenarında zebra desenli bir bikini takımıyla Hollie, sevgilisinin yanağından öptüğü bir paylaşım yaptı. Kumsala serdikleri bir havlunun üzerine birlikte uzanan ikili aşk tazeledi. Hollie romantik paylaşımına, “Seni seviyorum” notunu ekleyerek beyaz kalp emojisi ekledi.

Bella Hadid göbeğine kadar inen dekoltesiyle olay oldu! Bella Hadid göbeğine kadar inen dekoltesiyle olay oldu!

Sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çeken paylaşıma binlerce beğeni ve yorum yağdı. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı romantik çiftin aşklarına övgü dolu yorumlar yaparken diğer bir kısmı ise Hollie’in babasının pozuna ne tepki verdiğini merak etti.