Türkoğlu'nda öğrenciler BESYO'ya iddialı hazırlanıyor

Türkoğlu ilçesi kapalı spor salonunda yaklaşık 150 öğrenci, Türkoğlu Belediyesi ve ilçe Spor Müdürlüğü işbirliğiyle, (BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna, özel öğretmenler tarafından hazırlanıyor. Bunların yanı sıra bir çok spor dalında da eğitimler veriliyor.

Türkoğlu'nda öğrenciler BESYO'ya iddialı hazırlanıyor

Geçtiğimiz günlerde de Polis Özel Harekat Okullarına hazırlanan öğrencilerimize yönelik bir çok spor çalışmaları yaptığını belirten Türkoğlu Belediye Başkanı Başkanı Osman Okumuş; Öğrencilerimizin her zaman yanındayız. Her türlü destek ve imkanlarımızı onlara seferber ediyoruz. Yeter ki öğrencilerimiz gayret etsinler bizlerden de destek istesinler.
Şimdiden hepsine başarılar diliyorum. İnşallah bu emeklerin, çalışmaların ve gayretlerimizin karşılığını öğrencilerimizi güzel yerlerde görerek alırız, diyerek konuştu.

(BESYO) Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okuluna hazırlanan Ali Akbulut konuşmasında; Burada özel hacalarımız tarafından beden eğitimi öğretmenliği sınavlarına hazırlanıyoruz. Bizlere bu imkanı sağlayan Belediye Başkanımıza, Spor Müdürümüze ve hocalarıma teşekkür ediyorum. Her zaman bizim yanımzda bulundular, dedi.

Antalya da düzenlenen güreş şampiyonasında Türkiye birincisi olan Toygun Aktop ise konuşmasında; Bu spor salonunda çalışmalara başlayarak hocalarımız sayesinde ileri bir yol ket ettik ve Türkoğlu'muza, Antalya'da yapılan Türkiye Şampiyonasında birinciliği getirdim. Yakında Avrupa'ya gideceğim inşallah orada da ilçemizi ve ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğim. Bizlere bu imkanı sağlayan Türkoğlu Belediye Başkanımız Osman Okumuş'a, İlçe spor müdürümüze ve hocalarıma çok teşekkür ediyorum. 

Program sonunda Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş öğrencilere hediye takdiminde bulunarak, hatıra fotoğrafı çektirdi.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2017, 11:47
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.