Türkoğlu'nda kupalar sahibini buldu

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ile Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğünce işbirliği ile 2.si düzenlenen ‘İmkan Bizden, Oynamak Sizden’ voleybol turnuvası final müsabakası gerçekleştirildi.

Türkoğlu'nda kupalar sahibini buldu
banner150

‘İmkan Bizden Oynamak Sizden’ sloganı kapsamında düzenlenen, Mahalleler arası ve Kurumlar arası voleybol turnuvanın final Müsabakasında Mahalleler arası Belediye Başkanlığı kupası karşılaşmasında, Kırmakaya Mahallesi Birinci, Kılılı Mahallesi İkinci, Gaziosmanpaşa Mahallesi üçüncü ve Çobantepe Mahallesi Centilmen seçildi. Kurumlar arası Kaymakamlık kupası karşılaşmasında ise, Orman İşletme Şefliği birinci, Balsuyu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ikinci, Doluca Ortaokulu üçüncü ve Sultan Alparslan Ortaokulu centilmen seçildi.

Törende konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Müsabakalar boyunca kıyasıya yarışan tüm sporcu kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Dereceye giren voleybol müsabakalarında ki takımları ayrı ayrı kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi. Final Müsabakası tamamlandıktan sonra, ödül töreni düzenlendi.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2017, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.