Türkoğlu'nda sokağa uzanan sevgi eli

Türkoğlu ilçesinde 4 Ekim Hayvanları Koruma etkinliğe düzenlendi. Programda; Tüm öğrencilere, 'sokağa uzanan sevgi eli' adı altında sokak hayvanlarını korumak amaçlı, Türkoğlu Belediyesi Veteriner Hekim tarafından eğitimler verildi.

Türkoğlu ilçesinde 4 Ekim Hayvanları Koruma etkinliğe düzenlendi.

Etkinliğe;Türkoğlu ilçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanımız Osman Okumuş, Hayvanları korumak ve bu konuda farkındalık yaratmak amacıyla Şehit Niyazi Ergüven İlkokulu Öğretmen ve öğrencileri ile birlikte düzenlenen Dünya Hayvanları Koruma günü etkinliğine katıldı.

Programda; Tüm öğrencilere, 'sokağa uzanan sevgi eli' adı altında sokak hayvanlarını korumak amaçlı, Türkoğlu Belediyesi Veteriner Hekim tarafından eğitimler verildi. Sonrasında ise; İlçedeki park ve sokaklara mama ve hayvanların kalabileceği evler bırakıldı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş konuşmasında;"İlçemizde ki tüm okullarda hayvanları korumak amaçlı, öğrencilerimize eğitim belediyemizin veteriner hekimi  tarafından verileceğini belirterek hayvanlarımızı ve doğanın dengesini daha çok koruyacağız" dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.