Türkoğlu'nda 18 Mart Çanakkale zaferi anısına resim sergisi düzenlendi

Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104 yıldönümü münasebetiyle Uzunsöğüt İlkokulu "Kahramanlar Can Verir, Yurdu Yaşatmak İçin" adlı resim sergisinin açılışını gerçekleştirdiler.

Türkoğlu Millet Meydanında düzenlenen sergi açılışına, , AK Parti Kahramanmaraş 25. ve 26. Dönem Milletvekili EPDK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Osman Okumuş, sivil toplum kuruluşları, daire amirleri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Türkoğlu Millet Meydanında düzenlenen sergi açılışına, , AK Parti Kahramanmaraş 25. ve 26. Dönem Milletvekili EPDK Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Uğur Dilipak, Türkoğlu İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş ile birlikte, sabah saatlerinden başlayarak katılım gerçekleştirdiği anma etkinlikleri sonrası düzenlenen sergiyi gezerek çalışmaları yapan öğrencileri tebrik etti.

Sergide savaşı anlatan maketlerin yanı sıra şehitlerin isimlerinin üzerlerinde yer aldığı temsili mezarları da yer aldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.