Türkoğlu Millet Meydanı'nda Meclis Toplantısı gerçekleştirildi

Türkoğlu Belediyesi Ekim ayı olağan Meclis Toplantısını, Türkiye’de ilk olarak Türkoğlu Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Millet Meydanında, Belediye Başkanı Osman Okumuş'un Başkanlığında, vatandaşlarla bir arada gerçekleştirildi.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş Konuşmasında; Bugün Türkiye tarihinde ilk defa bir ilçe belediyesinin meclis toplantısı milletin meydanında yani sizlerle beraber yapılmakta, öncelikli olarak millet meydanının Türkoğlu halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.  Bundan sonra hava şartları uygun olduğu takdirde milletimizle beraber, milletimizin meydanında aldığımız kararların birebir halkımız tarafından, duyulmasını sağlayarak meclis toplantılarını burada yapacağız. Katılımlarınızdan dolayı sizlere çok teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli vatandaşlarımız, buranın ismini millet meydanı koyduk, son yıllarda millet mefhumunun Türkiye de ön plana çıktığı milletin en büyük topluluk olduğu, en büyük güç olduğunu gördük. Bu millet her türlü hizmete layık.  Millet meydanlarının yapılması konusunda Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere emirler verdiler. Türkiye de belki de en erken millet meydanı yapan bir belediye olduk. Almış olduğumuz Meclis kararları İlçemize hayırlı uğurlu olmasını dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Program sonunda Belediye Başkanı Osman Okumuş, Millet Meydanında bulunan vatandaşlarımızla hasbi-hal ederek istek ve taleplerini dinledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.