Türkoğlu Belediye'sinden siyam ikizlere doğum günü sürprizi

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi Kırmakaya Mahallesinde ikamet eden Ayşe ve Sema Tanrıkulu isimli siyam ikizlerine Türkoğlu Belediyemiz tarafından, doğum günü sürprizi düzenlendi. Sürpriz karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Ayşe ve Sema Tanrıkulu siyam ikizlerin mutluluğu gözlerinden okundu.

Kahramanmaraş’ın Türkoğlu İlçesi Kırmakaya Mahallesinde ikamet eden  Ayşe ve Sema Tanrıkulu isimli siyam ikizlerine  Türkoğlu Belediyemiz tarafından, doğum günü sürprizi düzenlendi. Sürpriz karşısında büyük şaşkınlık yaşayan Ayşe ve Sema Tanrıkulu siyam ikizlerin mutluluğu gözlerinden okundu.

Tanrıkulu ailesini evlerinde ziyaret ederek, 18 yaşına giren Ayşe ve Sema Tanrıkulu siyam ikizlerin doğum gününü mutluluğunu paylaşan Türkoğlu Belediyesi ekipleri çeşitli hediyeler verdi.

Hazırlanan doğum günü pastasının da kesildiği ziyarette Ayşe ve Sema Tanrıkulu siyam ikizlerin mutluluğunu, "Allah razı olsun Sayın Belediye Başkanımız Osman Okumuş bizi o kadar mutlu ettiniz ki, duygularımızı ifade edemiyoruz, çok teşekkür ediyoruz." sözleriyle paylaştı.

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Kırmakaya Mahallemizdeki kızlarımız Ayşe ve Sema’nın bu özel gününde mutluluklarına ortak olmak istedik ve kendilerine doğum günü sürprizi yaparak kutlamak için evlerinde ziyarete geldik. Kızlarımız 18 yaşına girdiler. Kendilerine hayırlı uzun ömürler diler, daha nice böyle sevinçler yaşamasını temenni ederim. Türkoğlu Belediyesi olarak her zaman yanlarındayız.  Tekrar kızlarımıza sağlıklı, mutlu uzun ömürlü yaşlar dilerim.

Ziyaret aile fertleriyle bir süre sohbetin ardından sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2018, 17:16
YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.