Türkoğlu Belediye meclis üyeleri iftarda buluştu

Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumş, Ramazan ayı nedeniyle Türkoğlu nikah sayarı ve Düğün salonunda belediye meclis üyelei ve aileleri ile iftar yemeğinde buluştu.

Türkoğlu Belediye meclis üyeleri iftarda buluştu

Türkoğlu Belediyesi Nikah Sarayında düzenlenen iftar yemeğine Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri eşleriyle birlikte katıldılar. 

Belediye Meclis Üyelerinin iftar programında konuşan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş; Türkoğlu'muzun inşasında bir ekip ruhu içerisinde çalıştığımız Değerli meclis üyelerimizle bir araya geldik. Buradaki başarı hepimizin başarısı. Amacımız önümüzdeki 2 yıllık süreç içerisinde Türkoğlu’muz için gece, gündüz çalışarak yarım projelerimizi 2019’a kadar bitirip, alnımızın akıyla bu beş yıllık süreci sizlerle beraber tamamlamak.
Ben belediye başkanı olarak sizlerden gayet memnunum, belki de belediyecilik tarihinde övünmek gibi olmasın belediye başkanı ve meclis üyeleriyle güzel bir ekip oluşturan bir dönemi yaşadık. İnşallah bundan sonrada ne yapabiliriz, onun gayreti içerisinde oluruz. Yılmadan, usanmadan, yeni projelerle üretime devam ederek hizmetlerimizde sınır tanımayacağız.
Türkoğlu değişim içerisinde bu kendiliğinden olan bir şey değil diyerek konuşmasına devam eden Başkan Okumuş; Müteahhitlerimizin buraya çağrılmasında Türkoğlu’muzun hep beraber yaptığımız reklamları sayesinde ayrıca nüfus itibari ile en hızlı gelişen birinci ilçe.


Bizde sizlerle çalışmaktan gurur duyuyoruz. Hakkımız geçtiyse helal edin. Fikirleriniz bizim için önemlidir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik beraberlik içerisinde çalışmalarımız devam edecektir. Teşekkürlerimi sunuyorum, diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 11:12
c
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.