Prof. Dr. Mustafa Karataş Türkoğlu'nda sevenleri ile buluştu

Türkoğlu Belediyesi, Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında, 4.5 yılda bir çok ünlü tarihçi, yazar ve sanatçıyı ilçedeki vatandaşlarla buluştururken bu defa da Prof. Dr. Mustafa Karataş’ı ilçede sevenleri ile buluşturdu.

Türkiye'nin tanınmış ilahiyatçılarından bir tanesi olan Prof. Dr. Mustafa Karataş, EN-Nezir (S.A.V) konulu söyleşi programını yapmak üzere Türkoğlu ilçesine geldi ve halkın yoğun katılımı ile Misak-ı Milli Konferans salonunda programını gerçekleştirdi.

Söyleşiye, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, İlçe Kaymakamı Gürbüz Saltaş, Belediye Başkanı Osman Okumuş, Kurum amirleri ve birçok sayıda vatandaş katıldı.

Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “İnsanların maddi ihtiyaçları olduğu gibi ruhlarının da manevi ihtiyaçları vardır. İnşallah bu akşam Mustafa Karataş hocam ruhlarımızın manevi ihtiyaçlarına keyifli bir söyleşi ile karşılık verecek” diyerek konuştu ve sonrasında ilçemizdeki kültür etkinliklerimiz bunla kalmayıp 13 Kasım Salı günü, Ünlü Tarihçi-Yazar Talha Uğurluel’i yine bu salonda hemşehrilerimizle buluşturacağız. Tüm hemşehrilerimiz davetlidir, dedi.

Programın sonunda Belediye Başkanı Osman Okumuş,  Mustafa Karataş’a günün anısına plaket  takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2018, 16:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.