Kur-an kursu hocalarımızdan, spor kursları Osman Başkan'dan

İlçedeki yapmış olduğu Sosyal projeler ile adından sıkça söz ettiren Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, bu defa da yaz kuran kursları kapsamında, eğitim gören öğrencileri ziyaret ederek hediye takdiminde bulundu.

İlk olarak Ulu cami, Fatih Sultan Mehmet Han cami ve Göçmenler caminde Kuran ı Kerim, Namaz, Din Kültürü ve Ahlak Bilgileri eğitimi gören öğrencileri ziyaret eden Belediye Başkanı Osman Okumuş; Gelecek nesillerimizin hayatın her alanında kendilerini yetiştirmelerini istiyoruz, öğrencilerin tamamına Belediyemiz tarafından yüzme kursları eğitimi de verilecek.

‘Bu Dönemin Çocukları Çok Şanslı'

Yaz gelmesi ile güzel ülkemizde camilerimiz çocuklarla  doldu taştı. Bugün ilçemizin tüm camilerinde kuran eğitimi alan çocuklarımızla bir araya geldik ve onlara hediyeler takdim ettik. Ülkemiz kuran eğitimi alanında büyük bir ivme kazandı. Bir zamanlar bu eğitimleri camilerimizde dahi alamıyorduk. Bu dönemin çocukları bu yönden çok şanslılar.

Bizlerde öğrencilerimize ilk olarak hediyelerimizi taktim ettik ve ilçemiz sınırları içerisinde bulunan yüzme havuzlarında haftanın belirli günlerinde, camilerimizdeki eğitimlerinin ardından Belediyemiz tarafından da yüzme ve çeşitli yaz spor eğitimleri hediyesinde bulunduk.

Bu eğitimlerde emeği geçen değerli hocalarımıza ve ilçe müftümüze bu vesile ile çok teşekkür ederim, diyerek konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2018, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.