"İki il, bir gönül" projesi kapsamında öğrenciler Türkoğlu ilçesini ziyaret etti

Türkoğlu Uzunsöğüt İlkokulu ile Sivas İli Fevzi Paşa İlkokulu arasında düzenlenen 'İki İl, Bir Gönül' projesi kapsamında, Sivas'dan Türkoğlunu gezmek için, gelen öğrencilere Türkoğlu Belediyesi ev sahipliği yaptı.

Kahramanmaraş İli, Türkoğlu İlçesi Uzunsöğüt İlkokulu ile Sivas İli Fevzi Paşa İlkokulu arasında düzenlenen 'İki İl, Bir Gönül' projesi kapsamında, Sivas'dan Türkoğlunu gezmek için, gelen öğrencilere Türkoğlu Belediyesi ev sahipliği yaptı.

Proje kapsamında ziyarete gelen öğrenciler, ilk olarak Derviş Paşa mesire alanında köy kahvaltısı yaptılar. Daha sonra, Uzunsöğüt mahallesi, Kaymakamlık, Türkoğlu Belediyesi Hizmet Binası, Beyoğlu Bababurun kalesi, Beyoğlu değirmen park, birçok ilde bulunmayan modern sosyal yaşam alanlarından olan Binicilik ve Okçuluk eğitim merkezi ve son olarak ilçemizin simgesi olan Türkoğlu Millet Meydanına gelerek, sosyal ve kültürel yerlerini görme fırsatı elde ettiler.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2019, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.