Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez Kahramanmaraş'a geliyor

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez Kahramanmaraş'ın Türkoğlu İlçesi'ne yeni yaptırılan Fatih Sultan Mehmet Han Caminin açılışına katılacak.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez Kahramanmaraş'a geliyor

Türkoğlu Kaymakamlığı, Türkoğlu Belediyesi ve hayırsever vatandaşlar tarafından yaklaşık bir buçuk yıl gibi kısa bir süre içerisinde ilçeye kazandırılan Kahramanmaraş'ın en büyük 2. büyük camisi olan Türkoğlu Fatih Sultan Mehmet Han Caminin bugün saat 14:00 da Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr Mehmet Görmez'in katılacağı programla halkın hizmetine açılıyor.

Tüm vatandaşları açılışa davet eden Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş konuşmasında;

"Kahramanmaraş'ın ikinci büyük camisini Kaymakamlığımız, Belediyemiz ve hayırsever vatandaşlarımızın işbirliği ile tamamlayarak bugün inşallah Diyanet İşleri Başkanımız Prof Dr. Mehmet Görmez hocamızın katılımı ile açılışını gerçekleştireceğiz. Aynı zamanda camimizin alt katında bulunan 4-6 yaş grubuna yönelik Kuran Kursumuzda, Alanında uzmanlaşmış Hocalarımız tarafından temel din eğitimlerinin yanı sıra Arapça ve İngilizce Eğitimi de verilmektedir. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Tüm hemşehrilerimizi saat 14:00 da açılışımıza bekleriz."

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2017, 10:09
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.