'Ben sizi bir gazeteci olarak değil, bir ağabey, bir kardeş olarak gördüm'

Kahramanmaraş'ın Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kahramanmaraş'ta görev yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren basın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelen ve tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayarak sözlerine başlayan Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, "Beyoğlu ve bugün sorumlusu olduğum Türkoğlu Belediye Başkanlığım döneminde hep yanımda oldunuz. Ben sizi bir gazeteci, haberci olarak değil, bir ağabey, bir kardeş olarak gördüm" dedi.

Sıcak ortamda gerçekleşen gecede Başkan Okumuş sözlerine şöyle devam etti:

Beyoğlu ve bugün sorumlusu olduğum Türkoğlu Belediye Başkanlığım döneminde hep yanımda oldunuz. Yaptıklarımızı, projelerimizi sizin kanalınızla kamuoyuna duyurdum. Bu bakımdan sizlere ne kadar teşekkür etsem az. Ben sizi bir gazeteci, haberci olarak değil, bir ağabey, bir kardeş olarak gördüm hep. Siyaset yapan insanların basını görmezden gelmesi düşünülemez. Ben bunun en canlı örneğini yaşadım senelerdir. İlçemize, şehrimize yapılan hizmetleri kamuoyu ile paylaşan sizlersiniz. Senelerdir sizinle çalıştım, sizler de hep yanımızda oldunuz. Bir belediye başkanı yaptıklarını, yapacaklarını, projelerini ancak basın aracılığı ile duyurabilir.

Düzenlenen proğram da Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, kura çekimi yaparak Maraş Son Haber Gazetesi Sahibi Adem Gemci'ye fotoğraf makinesi kazandırdı.

Çekilen kurada fotoğraf makinesini kazanan Adem Gemci meslektaşlarının yoğun tezahüratı ile sahneye geldi. Her halinden heyacanlı olduğu gözlenen ve Kura çekiminde fotoğraf makinesi kazanan Adem Gemci duygularını belirterek, ''Ben 44 yaşındayım ilk defa bir hediye aldım, hem de sizin elinizden bu hediyeyi almak benim için ayrı bir mutluluk kaynağıdır'' diyerek Başkan Okumuş'a teşekkürlerini iletti.

Kaynak: Kanal Maraş)

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak 2020, 11:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.